o mně

Ahoj, jmenuji se Zuzka.

Miluji přirozenost a ráda bych ji promítla do své tvorby - především u rodinného focení. Není třeba se na sílu koukat do objektivu a především k tomu nutit ty nejmenší. Sama na svých dětech jsem se přesvědčila o tom, že jsem ráda, když je mám vůbec na fotce a především pak nás všechny jako rodinu. Zkrátka je to občas nemožné.

K fotografování zrcadlovkou jsem se dostala během mých 2 let au-pair pobytu v USA (2013-2015). Po návratu do Česka jsem nadále pokračovala - fotila kamarády, známé, nebo i nějaké svatby přátel či sportovní akce. Měla jsem v plánu se do toho pustit při rodičovské dovolené, ovšem člověk míní, život mění. Děti se staly prioritou a já si s nimi práci nedovedla představit.

Nyní využívám jedinečnou příležitost zjistit, jestli se věnovat pracovně mému koníčku, má v téhle době smysl či ne. S ohledem na moji rodinu a čas, který s nimi chci trávit, se výhledově budu věnovat pouze portrétům, párovému či rodinnému focení. Svatby a různé akce prozatím neplánuji. Budu ráda za Vaši podporu a s potěšením Vás uvidím před svým objektivem.

Focení mě hodně baví. Je to oblast, ve které se můžu zlepšovat sama - nezávisle. Dohledám si, co mě zrovna zajímá a pídím se dál po informacích např. na YouTube, popřípadě na profilech různých fotografů. Poté se sama učím na svých výtvorech, dokud nedostanu, čeho jsem chtěla docílit. Zároveň to ale nikdy není konečná - vždy se dá zlepšovat.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky