o focení

Jak fotím? Co si obléct?

Miluji přirozenost a ráda bych ji promítla i do své tvorby - především u rodinného focení. Není třeba se na sílu koukat do objektivu a především k tomu nutit ty nejmenší. Při focení nemějte očekávání a nechte to plynout samo od sebe. Užijte si ten čas spolu jako rodina a já se pokusím zachytit ty nejlepší momenty, jak nejlépe dovedu. 

V úpravě fotografií jsem se našla u tlumených barev. Pro dosažení tohoto efektu nelze fotit na přímém slunci. Fotím nejraději při zatažené obloze, před západem slunce (tzv. ,,zlaté hodince") či ve stínu. Velice důležitá je i volba oblečení, považuji ho za základní stavební kámen pro podařenou fotografii. 

Poprosím Vás, abyste se u oblečení k focení ke mně vyvarovali výrazných odstínů barev jako například křiklavá růžová a jí podobné. Dále nechte doma trička s potisky, obrázky a velkými logy. Volte kombinaci ze škály barev jako: béžová, hnědá, šedá, khaki, vínová, cihlová, hořčicová, lososová, starorůžová, bledě modrá či bílá. S každým z Vás velmi ráda prokonzultuji jak oblečení nakombinovat, aby spokojenost s výslednou fotografií byla na obou stranách. 

Co fotím?

Portréty

Rodinné foto

Párové & těhotenské foto

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky